Kontakta oss

Postadress
Träcentrum, Box 174, 571 22  NÄSSJÖ

Besöksadress
Framtidsvägen 1, Nässjö

Fakturor skall skickas till respektive bolag på följande adresser:

  • Stiftelsen Träcentrum Nässjö, Fack 276, Box 3037831 03  ÖSTERSUND
  • Träcentrum Nässjö Kompetensutveckling AB, Fack 275, Box 3037831 03  ÖSTERSUND

Företagets emailadress info@tracentrum.se

Mailadress till konferensavdelningen konferens@tracentrum.se

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till Träcentrums personal.

 

  • Konferens & reception
  • Gunilla Stein Träcentrum.jpg Gunilla Stein Konferensansvarig 0380-55 43 01 gunilla@tracentrum.se
  • Karola Martinsson Träcentrum.jpg Karola Martinsson Reception & konferens 0380-55 43 04 karola@tracentrum.se
  • Utbildning & Företagsutveckling
  • Marianne Ljungström Träcentrum.jpg Marianne Ljungström Utbildningskoordinator eftergymnasiala utbildningar 0380-55 43 24 076-321 75 85 marianne@tracentrum.se
  • Eva Jegård Träcentrum.jpg Eva Jegård Projektadministör Kompetens för Alla, Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 03 eva@tracentrum.se
  • Företagsporträtt Träcentrum 190225 SMULTRONSTINA-10-2kopia.jpg Håkan Josephsson Utbildningsledare: YH Produktionsteknik 0380-55 43 17 hakan@tracentrum.se
  • Christer Andersson Träcentrum.jpg Christer Andersson Industricoach, Kompetens för alla, Företagsutveckling 0380-55 43 19 070-684 11 18 christer@tracentrum.se
  • Marie Palm Träcentrum.jpg Marie Palm Industricoach: Kompetens för alla, InsTrä 0380-55 43 12 073-20 21 513 marie@tracentrum.se
  • Thomas Strand Träcentrum.jpg Thomas Strand Industricoach: produktionsutveckling, organisationsutveckling, KVIST 0380-55 43 22 073-055 43 07 strand@tracentrum.se
  • Kristina Thibom Träcentrum.jpg Kristina Thibom Föräldraledig till hösten 2021, företagsutveckling, coaching 0380-55 43 16 072-502 37 00 kristina@tracentrum.se
  • Malin2.jpg (1) Malin Löfving Projektledare: KVIST, ProWOOD, organisationsutveckling, produktionsutveckling 0380-55 43 20 070-318 34 02 malin@tracentrum.se
  • Per-Inge Gillberg Träcentrum.jpg Per-Inge Gillberg Projektledare: Arbetsmarknasutbildning 0380-55 43 18 072-068 95 18 per-inge@tracentrum.se
  • Conny Enell Träcentrum.jpg Conny Enell Projektledare: Arbetsmarknadsutbildning, InsTrä, 0380-55 43 02 072-067 02 36 conny@tracentrum.se
  • Mats Waldo Träcentrum.jpg Mats Waldo Projektledare: Arbetsmarknadsutbildning 0380 - 55 43 15 070-22 25 780 matsw@tracentrum.se
  • thrers_web_sv.jpg Theres Fridh Projektledare Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 06 070-36 37 38 9 theres@tracentrum.se
  • Karl.jpg Carl Karam Projektledare: Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 21 076-321 74 43 carl@tracentrum.se
  • Fredrik Johansson Träcentrum.jpg Fredrik Johansson Projektledare Utbildning trähus, Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 23 072-061 30 10 fredrik@tracentrum.se
  • Tobbe.jpg (1) Torbjörn Svensson Pedagogiskt stöd, Projekt Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 07 072-563 44 01 torbjorn@tracentrum.se
  • per.jpg Per Johansson Projektledare Utbildning Aneby projekt Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 08 072-563 44 02 per@tracentrum.se
  • anna-lena_web.jpg Anna-Lena Bohman Pedagogiskt stöd, projekt Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 09 072-563 44 03 anna-lena@tracentrum.se
  • patrik-web2.jpg Patrik Ljunggren Projektledare utbildning Nässjö projekt Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 258 073-069 46 05 patrik@tracentrum.se
  • Cajsa-sv-webb.jpg (2) Cajsa Ivarsson Assisterande Industricoach, Projekt Kompetensutveckling 360 grader 0380-55 43 26 073-049 05 07 cajsa@tracentrum.se
  • Företagsledning och ekonomi
  • Joakim Brobäck Träcentrum.jpg Joakim Brobäck VD 0380-55 43 10 070-590 60 35 joakim@tracentrum.se
  • Bodil Svensson Träcentrum.jpg Bodil Svensson Affärsutvecklingschef & Administrativ chef 0380-55 43 13 070-683 43 13 bodil@tracentrum.se
  • Anna 2011ver3 Anna Håkansson Cantby Ekonomichef 0380-55 43 00 ekonomi@tracentrum.se
  • Marknadsföring och kommunikation
  • Ulrika Wikander Träcentrum.jpg Ulrika Wikander Marknadschef 0380-55 43 14 070-365 12 07 ulrika@tracentrum.se